• Spotkanie wigilijne 22 grudnia 2022r.

• „Jest taki dzień w którym radość wita wszystkich
            Dzień który już każdy z nas zna od kołyski”

Zgodnie z coroczną tradycją w ostatnim dniu przed feriami świątecznymi uczniowie, pani dyrektor, nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice, babcie oraz zaproszony gość - ksiądz proboszcz uczestniczyli w szkolnym, uroczystym spotkaniu wigilijnym.

Uczniowie klas V, VI i VIII przy wigilijnym stole przypomnieli polskie tradycje bożonarodzeniowe, które piastowane są w naszych rodzinach i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Było zbiorowe, radosne kolędowanie, podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia świąteczno – noworoczne.

Wspólnie spędzony czas upłynął w miłej, serdecznej atmosferze. Dla naszej społeczności lokalnej kultywowanie tradycji jest bardzo ważną postawą łączącą wartości rodzinne, religijne i patriotyczne. Staramy się je rozwijać od najmłodszych lat i kontynuować.

J. Walenciej

• Harmonogram dowozu - Mikołajki w Mikołajkach

• Szanowni Państwo,

w przypadku, jeżeli ktoś z Państwa nie dysponuje własnym środkiem lokomocji, można skorzystać z autobusu, aby dojechać na "Mikołajki w Mikołajkach". Opiekę nad dzieckiem w autobusie oraz w dniu imprezy ponosi rodzic.

Poniżej przedstawiam harmonogram dowozu UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. MARII KONOPNICKIEJ w OLSZEWIE na Mikołajki w Mikołajkach w dniu 4 grudnia 2022r.

Przystanek Godzina

1. GRABÓWKA 10.07